Whatsapp
E-Posta
Hemen Ara

 • Yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, ev-iş arasında geçen yoğun tempolu çalışan, sınav döneminde olan öğrenciler.. bu gibi kendine zaman ayırmakta zorlananlar; diyetisyene gitmek sizin de hakkınız. Online diyet hizmeti ile istediğin zaman diyetisyeniniz yanınızda!

  Online Diyet Sistemi Nasıl İşler?

  Öncelikle sizi daha yakından tanıyabilmek için ayrıntılı olarak hazırlanmış diyet formuyla birlikte son üç ayda yapılmış kan tahlili sonuçlarınızı göndererek ilk aşamayı gerçekleştirmiş olacaksınız. Bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda tamamen size özel olarak hazırlanmış diyet listeniz mail olarak size ulaştırılacak. Her hafta düzenli olarak tercih ettiğiniz iletişim yoluyla (whatsapp, mail, telefon...) sizinle görüşmeler sağlanacaktır. Bunun dışında mail adresimizden ve telefon numaramızdan bize ulaşabilir dilediğiniz gibi sorularınızı iletebilirsiniz. Kısaca nerede olursanız olun yanınızdayız.
  Online diyetten korkmayın, kendinize bir şans verin bu denli internet yaşantımızın içindeyken diyet yapmak çok keyifli olacak. Hadi hazırsan bizimle iletişime geç!

  Online ya da Yüzyüze Danışmanlık Alabilirsiniz.

   


X